Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Trening Umiejętności Społecznych &#8211; zapisy do nowej grupy (13-15 lat)

(Zamiejska 5, Warszawa, )
Trening Umiejętności Społecznych &#8211; zapisy do nowej grupy (13-15 lat)


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zajęcia skierowane do dzieci mających trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi, przestrzeganiem norm społecznych, adaptacją do nowych sytuacji.

CELEM zajęć jest poprawienie umiejętności społecznych, niezbędnych w codziennym życiu, w kontaktach z rówieśnikami i dorosłymi, takich jak rozpoczynanie i prowadzenie rozmowy, negocjowanie, proszenie o pomoc, radzenie sobie ze stresem, wyznaczenie celów .

W trakcie treningu ćwiczone są między innymi następujące umiejętności: zawierania znajomości słuchania, pytania, odmawiania, rozróżniania i nazywania emocji, inicjowania rozmowy, dyskutowania, reagowania na krytykę, panowania nad smutkiem, panowania nad złością, wyrażania krytyki, radzenia sobie z uczuciami, współdziałania w grupie.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-9, 13-15lat
Rozpoczęcie zajęć planowane na 14 kwietnia

FORMA: są to zajęcia grupowe (od 4 do 6 osób) o charakterze treningowym. Na zajęciach omawiamy i trenujemy wybrane przez uczestników grupy umiejętności.
(Cykl 12 spotkań po 60min. raz w tygodniu)

Zapraszamy na bezpłatną kwalifikację.
(zapisy telefoniczne 886 965 107 lub email:terapia@bojestes.pl )
Centrum Terapii i Rehabilitacji &#8222;Bo jesteś&#8221;
Ul. Zamiejska 5, 03-580 Warszawa
www.bojestes.pl

ZTM 120 140 190 199 202 512 718 738 740 805


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl