Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Szukasz niani, opiekunki? Agencja Opiekunek i Pomocy Domowej RIKOKO Ci pomoże!!!

(Racibórz, Racibórz, )
Szukasz niani, opiekunki? Agencja Opiekunek i Pomocy Domowej RIKOKO Ci pomoże!!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Agencja Opiekunek i Pomocy Domowej RIKOKO (www.rikoko.pl) jest certyfikowaną firmą, która świadczy usługi rekrutacji i doboru wykwalifikowanego personelu domowego

Specjalizujemy się w profesjonalnej selekcji kandydatów na stanowiska:

* niania/opiekunka dziecięca,
* opiekunka osób starszych i chorych,
* gosposia/pomoc domowa.

Zapewniamy Państwu profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego, kompetentnego
i rzetelnego pracownika, który odpowiada Państwa indywidualnym potrzebom oraz oczekiwaniom. Prowadzimy kilkustopniową rekrutację opartą na wiedzy z zakresu psychologii i socjologii, która pozwala znaleźć idealnego pracownika.

Współpraca z naszą firmą zapewnia Państwu:
- znalezienie właściwej osoby, która będzie spełniała państwa oczekiwania,
- profesjonalny dobór kandydatów za pomocą kilkustopniowej rekrutacji,
- oszczędność czasu,
- minimalizację stresu i ryzyka związanego z zatrudnieniem właściwego pracownika,
- wymianę pracownika, który nie spełnia Państwa oczekiwań.

TYLKO NAJLEPSZE KANDYDATKI UZYSKUJĄ
REKOMENDACJĘ NASZEJ AGENCJI

Rikoko Agencja Opiekunek i Pomocy Domowej powstała w odpowiedzi na potrzeby wynikające z tempa dzisiejszego życia. Nasza oferta jest skierowana do osób aktywnych zawodowo, którym natłok obowiązków dnia codziennego nie pozwala na opiekę nad dziećmi, osobami starszymi i chorymi czy zajmowanie się domem. Działamy na terenie Rybnika, Raciborza i okolic.

Nasza firma jest licencjonowaną agencją doradztwa personalnego. Posiadamy certyfikat nr 1078/2.

Specjalizujemy się w profesjonalnej rekrutacji na stanowiska:

* niania/opiekunka dziecięca,
* opiekunka osób starszych i chorych,
* gosposia/pomoc domowa.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak żmudne, czasochłonne i trudne jest znalezienie odpowiedniej osoby, która przecież ma spędzać wiele czasu w Państwa domu. Proces doboru odpowiedniej osoby wymaga zaangażowania, doświadczenia i znajomości problematyki z zakresu psychologii i pedagogiki. Takie poszukiwania charakteryzują się dużą ilością spotkań z potencjalnymi kandydatkami, wykonywaniem wielu telefonów, zamieszczaniem ogłoszeń w prasie itp. Pomimo włożonego trudu zawsze pozostaje ryzyko wyboru kogoś niekompetentnego. Jak nie dopuścić do tego, żeby w Państwa domu znalazła się osoba niekompetentna, nieodpowiedzialna i niegodna zaufania? Warto zastanowić się nad skorzystaniem z naszej pomocy.

Naszym celem jest pomoc w wyborze najbardziej właściwej osoby przy uwzględnieniu indywidualnych Państwa potrzeb i oczekiwań, oszczędzenie czasu klienta potrzebnego na znalezienie dobrej opiekunki czy gosposi, zadowolenie klienta z wybranych przez nas kandydatek. Wszystkie polecane przez nas osoby przechodzą bardzo wnikliwy, kilkuetapowy proces rekrutacji. W trakcie selekcji stosowane są narzędzia badawcze przygotowane w porozumieniu z psychologiem, pedagogiem i socjologiem specjalnie na potrzeby naszej firmy. Zadaniem tak obszernej rekrutacji jest znalezienie osób najbardziej kompetentnych, rzetelnych, dobranych indywidualnie pod względem określonych wcześniej wymogów i predyspozycji osobowościowych. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.

niania racibórz, niania rybnik, opiekunka racibórz, opiekunka rybnik, gosposia racibórz, gosposia rybnik


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl