Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Szukam pracy - opiekunka do dziecka

(Gdańsk, Gdansk, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
18-latka przygotowująca się do studiów poszukuje pracy w charakterze opiekunki do dziecka na miesiąc lipiec lub sierpień. Dni powszednie, godziny do ustalenia.

Jestem osobą spokojną i cierpliwą, a także ambitną. Kocham dzieci i dobrze się z nimi dogaduję. Mam młodsze rodzeństwo, kiedyś w czasie wakacji zajmowałam się synkiem mojej kuzynki, który miał wówczas niecały roczek. W przyszłości zamierzam zostać nauczycielką, a więc myślę, że rola niani jest dla mnie odpowiednia. Bardzo chętnie zaopiekuję się jakimś maluszkiem lub dwójką dzieci (najchętniej w przedziale wiekowym do 5 lat, ale mogą być także starsze:).

O dalsze informacje na temat mojej osoby, jak i o dokumenty (świadectwo ukończenia Liceum Ogólnokształcącego etc. - mogę wysłać skany) proszę pytać drogą mailową lub telefoniczną.

Adres e-mail: milva-to@wp.pl
telefon kontaktowy: 785 468 246


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl