Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Szkoła gotowania dla dzieci

(Lublin, Lublin, )
Szkoła gotowania dla dzieci Szkoła gotowania dla dzieci Szkoła gotowania dla dzieci


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Już od 11 września rozpoczynamy kolejne kulinarne warsztaty dla najmłodszych!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4- 12 lat do wspólnego gotowania!
W naszej pracowni dzieci będą pod okiem profesjonalistów zapoznawane z technikami kulinarnymi, zasadami prawidłowego odżywiania się, higieną w kuchni i zachowaniem przy stole.

Zapewniamy fartuszki, przybory, produkty i dobrą zabawę!


Ile lat ma pizza, jak bez płaczu pokroić cebulę, jak wygląda czapka budyniówka i czy w niej gotuje się budyń?Na te i wiele innych pytań wasze pociechy znajdą odpowiedź Akademii Gotowania Locomotivy

Pokażemy, że w gotowaniu z dziećmi dotykanie, smakowanie, radosny śmiech i pałaszowanie jest najważniejsze. Kuchenne laboratorium, w którym wszystko paruje, a pokrywki podskakują to magiczny świat dla dziecka, świat w którym jedynie wyobraźnia wyznacza granice działania naszym pociechom.

Wierzymy, że dziecięca pasja i energia do gotowania pod okiem kucharza może przerodzić się w życiowe hobby. Na zakończenie każdych zajęć zaprosimy rodziców do wspólnego stołu i zaprezentujemy to co przygotowaliśmy.

Zapisy pod numerem telefonu (81) 44 11 999 lub email: info@locomotiva.com.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl