Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Świetlica dla dzieci w wieku 3-5 lat

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Organizowana jest 10-12 osobowa grupa dzieci w wieku przedszkolnym w celu zapewnienia maluchom opieki.
Warunki:
Siedziba świetlicy mieści się w ładnym jednorodzinnym domu w Krakowie
Są dwie sale zabaw przystosowane dla dzieci w tym wieku
Godziny otwarcia
Od poniedziałku do soboty godz 6.00- 20.00
Cennik
6.00- 17.00 700 zł miesięcznie
6.00- 20.00 950 zł miesięcznie
15.00-20.00 700zł miesięcznie

W cenie zawarty jest jeden ciepły posiłek dla dziecka.Jest możliwość wykupienia dodatkowo całodziennego wyżywienia dziecka w wysokości 50 zł miesięcznie.

Program opieki zbliżony do przedszkolnego. Jednak to nie jest przedszkole. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby. Jeżeli Państwa dziecko spotkało się z odmową przyjęcia do przedszkola z różnych przyczyn np. nie jest samodzielne to żaden problem. Nasza świetlica przyjmuje wszystkie potrzebujące opieki dzieci.Organizowana grupa jest stosunkowo niewielka co umożliwia lepszą opiekę niż w państwowych przedszkolach. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż wynajęcie opiekunki do dziecka. Dlaczego? Ponieważ będzie miało ono kontakt z rówieśnikami, dzięki czemu będzie się lepiej rozwijać i przy okazji świetnie bawić!

Dzieci będą mogły zacząć uczęszczać do naszej świetlicy od pierwszego września 2010r.
Prosimy o zgłaszanie kandydatów do końca lipca 2010r.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl