Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

ŚwiĘty MikoŁaj Do WynajĘcia;) Sochaczew 696776100 Tanio 100zł W Obrębie Sochaczewa 70zł Trojanów

(Sochaczew, Sochaczew, )
ŚwiĘty MikoŁaj Do WynajĘcia;) Sochaczew 696776100 Tanio 100zł W Obrębie Sochaczewa 70zł Trojanów ŚwiĘty MikoŁaj Do WynajĘcia;) Sochaczew 696776100 Tanio 100zł W Obrębie Sochaczewa 70zł Trojanów ŚwiĘty MikoŁaj Do WynajĘcia;) Sochaczew 696776100 Tanio 100zł W Obrębie Sochaczewa 70zł Trojanów ŚwiĘty MikoŁaj Do WynajĘcia;) Sochaczew 696776100 Tanio 100zł W Obrębie Sochaczewa 70zł Trojanów


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wizyta Świętego Mikołaja w Twoim mieszkaniu, domu Kultury, placówce, instytucji, przedszkolu, szkole podstawowej? Teraz jest to możliwe:)

Po złożeniu zamówienia na wizytę Mikołaj prosi o przysłanie informacji na temat dzieci (imiona, wiek, zainteresowania, ewentualne sugestie co do zachowania)

W dniu wizyty Rodzice po cichu wynoszą prezenty, a po kilku minutach w drzwiach pojawia się Mikołaj. Podczas wizyty pociecha po rozmowie ze Świętym Mikołajem, pamiątkowych zdjęciach, dostaje prezenty.

Jeśli dziecko zdecyduję się na śpiewanie piosenki bądź recytację wierszyka, Mikołajowi zrobi się bardzo miło:)

Święty Mikołaj informuje, że ilość zleceń, jest ograniczona, czeka Go podróż do innych grzecznych dzieci:) dlatego aby uniknąć rozczarowania prosimy o telefon już teraz.

MIKOŁAJ ODWIEDZA DZIECI W OBRĘBIE CENTRUM SOCHACZEWA i TROJANOWA

Przyjmuje zamówienia na 6 grudnia i Wigilię Bożego Narodzenia, ewentualnie w Pierwszy i Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl