Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Promocja w naszym żłobku ; zapisując swoje dziecko w miesiącu sierpniu do naszej placówki dwa pierws

(OŚwiĘcim Nideckiego11, Oświęcim, )
Promocja w naszym żłobku ; zapisując swoje dziecko w miesiącu sierpniu do naszej placówki dwa pierws


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Promocja w naszym żłobku ; zapisując swoje dziecko w miesiącu sierpniu do naszej placówki dwa pierwsze miesiace w cenie 499zł[ za miesięczny pobyt dziecka]cena dotyczy 8 godzin oraz pełnego wyżywienia ,języka angielskiego ,plastyki,rytmiki ,gimnastyki oraz innych ciekawych zajęc w sali i na placu zabaw .zapraszamy

Stworzyliśmy miejsce bardzo bezpieczne i niezwykle przyjazne, które pozwoli poprzez ZABAWĘ rozwijać zdolności i umiejętności każdego malucha. Żłobek "Przystanek Jungla" znajduje się w dużym, całkowicie dostosowanym do potrzeb i zainteresowań dzieci - budynku- który spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa wyszczególnione w przepisach techniczno-budowlanych oraz przepisach o ochronie przeciwpożarowej.
Jesteśmy uwrażliwieni na indywidualne różnice dzieci. Naszym celem jest prowadzenie dziecka zgodnie z jego indywidualnym rozwojem. Oferujemy w ramach czesnego!!!

Naturalną metodę nauczania języka angielskiego poprzez zabawę oraz codziennie konwersacje i zajęcia dydaktyczne z wykwalifikowanym nauczycielem języka angielskiego .
Smaczne, bogato urozmaicone i zdrowe posiłki w ciągu dnia. Możliwość dostosowania indywidualnej diety do potrzeb każdego dziecka.
Zajęcia plastyczne, muzyczne,rytmikę a również gimnastykę oraz co miesięczne spotkania z logopedą.
Całodzienny nadzwór wykwalifikowanej pielęgnarki.

Szczegółowe informacje w siedzibie żłobka.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl