Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Opieka nad dzieckiem- Ania - idealna niania :)

(Koszalin, Koszalin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Powierzenie swojego największego skarbu innej osobie to poważna decyzja. Szczególnie, jeżeli planujesz skorzystać z takiej pomocy po raz pierwszy i nie do końca wiesz, czego możesz się spodziewać, jak znaleźć odpowiednią osobę, której będziesz mogła zaufać i być spokojna o swojego maluszka :)
Doskonale rozumiem tą sytuację, sama jestem mamą. Wychowałam wspaniałą córkę, która jest moim największym skarbem, dlatego zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie odpowiedniej osoby. Osoby, która zaopiekuje się twoim dzieckiem i okaże mu tyle ciepła i serca, ile Ty sama na co dzień mu okazujesz, oraz będzie respektować oraz wcielać w życie metody wychowawcze zarekomendowane przez Ciebie.
W mojej pracy kieruję się przede wszystkim głębokim przekonaniem, że szczęśliwe dzieciństwo kształtuje szczęśliwych i zadowolonych z siebie i z życia ludzi, dlatego dołożę wszelkich starań, aby chwile, które twój maluszek spędzi ze mną były wypełnione uśmiechem, szczęściem oraz nauką przez zabawę i kreatywne, rozwijające zajęcia plastyczne.
Opiekuję się dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 10 lat. Od poniedziałku do piątku(na pół etatu), lub w dni, kiedy takiej pomocy potrzebujesz. Jestem elastyczna i dyspozycyjna. Oferuję również opiekę nad dzieckiem wieczorami, abyś mogła spokojnie wyjść na kolację, do kina czy spotkać się ze znajomymi. Jeżeli potrzebujesz osoby, która odbierze Twoje dziecko/ dzieci ze szkoły, pomoże im w bezstresowy i wesoły sposób odrobić lekcje( ewentualnie nadrobić wszelkie zaległości a nawet wyprzedzić program) to trafiłaś na właściwą osobę :)
Nazywam się Ania, jestem 54 letnią odpowiedzialną, żywiołową, ciepłą i kreatywną nianią dla Twojego dziecka **** zadzwoń i przekonaj się sama :)
Ania, Tel. 662188878.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl