Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Oddział żłobkowo-przdszkolny Szczecin Prawobrzeże Różowy Słonik

(Szczecin Dąbie Macedońska 1, Szczecin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Drodzy rodzice. zapraszamy do naszego punktu opieki nad dziećmi Różowy Słonik w Szczecinie Dąbiu, naszym atutem jest rewelacyjne położenie obiektu w samym centrum Dąbia, z ogromnym placem zabaw oraz kadrą składającą się tylko z dyplomowanych nauczycieli. Stawiamy na jakość nauczania Państwa dzieci oraz bardzo troskliwą opiekę. Już niedługo otwieramy nową grupę dla dzieci do 5 lat, zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej placówki. Współpracujemy z pielęgniarką, nauczycielem rytmiki i języka angielskiego, organizujemy warsztaty z psychologiem oraz ratownikiem medycznym (możliwe szkolenie dla rodziców z pierwszej pomocy przedmedycznej współfinansowane przez naszą placówkę). Dla dzieci organizujemy urodziny, dni tematyczne, bale przebierańców, codziennie wykonujemy pracę plastyczne, zajęcia ruchowe, ćwiczymy dobre nawyki. Codziennie nauczyciel prowadzący grupę zdaję rodzicom relację z rozwoju psychofizycznego dziecka.
Posiadamy odbiór Sanepidu, oddając dzieci w nasze ręce mają Państwo pewność że nasza placówka jest czysta i bezpieczna. Każde dziecko przebywające w Różowym Słoniku jest ubezpieczone w PZU.
Posiłki dostarcza sprawdzona firma kateringowa specjalizująca się w żywieniu małych dzieci, jesteśmy w stałym kontakcie z dietetykiem oraz reagujemy na każde wskazówki rodzica dotyczące alergii dziecka.

Nasza placówka czynna jest od 7.00 - 23.00

Oferujemy pakiety godzinowe (20,40,80 godzin) od 7.00 - 17.30, oraz bajkowe popołudnia od 17.30 - 23.00.
Możliwa jest również w sytuacja awaryjnych opieka weekendowa.

Nasza aktualna promocja, przy zapisaniu dziecka do końca roku, rytmika i angielski przez 12 miesięcy gratis. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.rozowyslonik.pl
oraz do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu 500 307 302


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl