Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

OPTIMA Centrum Intensywnej Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży

(Wadowice, Wadowice, )
OPTIMA Centrum Intensywnej Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży OPTIMA Centrum Intensywnej Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży OPTIMA Centrum Intensywnej Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszamy dzieci ze schorzeniami układu nerwowego na indywidualną terapię oraz turnusy rehabilitacyjne do Centrum Intensywnej Rehabilitacji OPTIMA w Wadowicach k/Krakowa. OPTIMA została stworzona dla dzieci wymagających intensywnej kompleksowej rehabilitacji. Aby osiągnąć jak największą samodzielność, konieczne jest zastosowanie najnowszych sprawdzonych metod. Każde dziecko ma inne potrzeby i wymaga innej formy terapii, dlatego stosujemy wszystkie z nich, aby każdemu małemu pacjentowi zapewnić skuteczną kompleksową rehabilitację. Terapia prowadzona jest wg bardzo skutecznych metod TheraSuit oraz TheraTogs przez terapeutów z dużym doświadczeniem, potwierdzonym licznymi certyfikatami, dla których praca jest pasją i sposobem na życie. Podstawowym celem, jaki sobie stawiamy to pomoc w maksymalnym usamodzielnieniu się dziecka.

Terapię prowadzimy w formie jedno-, dwu- lub trzytygodniowych turnusów w kombinezonach TheraSuit lub TheraTogs w wymiarze 2,5 h dziennie. TheraSuit to obecnie najskuteczniejsza metoda terapii, która służy do leczenia dzieci z Porażeniem Mózgowym, Rozszczepem Kręgosłupa i innymi schorzeniami układu nerwowego. Jest to zindywidualizowany intensywny program rehabilitacyjny mającym na celu rozwój siły i funkcji (niezależności w codziennych czynnościach, jak czworakowanie, chodzenie, samoobsługa). W terapii wykorzystywane są: kombinezon rehabilitacyjny TheraSuit oraz Uniwersalny Gabinet Leczniczy. Metoda TheraSuit służy do zwalczania negatywnych efektów braku ruchu, obniżonej siły mięśniowej i sprawności fizycznej, jest nowoczesną metodą ćwiczeń wykorzystującą wiedzę z zakresu fizjologii treningu i fizjologii wysiłku sportowego. Powstała jako alternatywa do innych mniej efektywnych metod terapii i pozwala na przyspieszenie rozwoju motorycznego indywidualnego pacjenta. Intensywna terapia w kombinezonach TheraSuit prowadzona jest przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy w trakcie rehabilitacji wykorzystują inne również inne sprawdzone metody: PNF, Bobath, Kinesiotaping, TheraBand oraz elementy Integracji Sensorycznej, Kinezyterapię. Zajęcia prowadzone są w specjalistycznie wyposażonych salach m.in. w UGUL, Spider (&#8222;Pająk&#8221;), Huśtawki rehabilitacyjne, Trampolinę, Zjeżdżalnię, Poręcze do nauki chodzenia oraz zwykły sprzęt do fizjoterapii jak: piłki, wałki, kliny i inne kształtki rehabilitacyjne itp.

Oferujemy ponadto indywidualne zajęcia metodą SI dla dzieci z zaburzeniami i deficytami integracji sensorycznej, Terapię Ręki, Dogoterapię, Hipoterapię, zajęcia z neurologopedą, oligofrenopedagogiem, zajęcia na basenie wg metody Halliweek, jak również zajęcia korekcyjne dla dzieci z wadami postawy. Po zajęciach turnusowych organizujemy liczne zabawy rekreacyjno-terapeutyczne, m.in. zajęcia wg metody Weroniki Sherborne, muzykoterapię, zajęcia sportowe, jogę dla dzieci.

Na miejscu mają Państwo możliwość zakwaterowania w budynku ośrodka w nowoczesnym i komfortowo wyposażonym mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na poziomie "0", składa się z trzech pokoi, w pełni wyposażonej kuchni (lodówka, kuchenka mikrofalowa, elektryczna itd.) i łazienki. Do dyspozycji wszyscy goście mają dostęp do szerokopasmowego Internetu za pomocą WI-FI oraz do telewizji "Cyfrowy Polsat" (duża gama programów dla dzieci i dorosłych). Miejsce parkingowe znajduje się tuż obok wejścia do ośrodka i mieszkania.

Prowadzimy również rehabilitację poza turnusami.

Zapraszamy do Galerii na stronie internetowej naszego ośrodka www.optima-rehabilitacja.pl, gdzie mogą Państwo bliżej poznać naszych małych pacjentów, obejrzeć sale rehabilitacyjne, mieszkanie oraz sprzęt do terapii, jak również poznać kadrę Centrum Intensywnej Rehabilitacji OPTIMA.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółową ofertę oraz aktualne promocje. W każdej chwili jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu: 696-433-786 oraz turnusy@optima-rehabilitacja.pl


Zapraszamy!


OPTIMA Centrum Intensywnej Rehabilitacji

Tomice 643

34-100 Wadowice

www.optima-rehabilitacja.pl

turnusy@optima-rehabilitacja.pl

Tel.: 696-433-786
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl