Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Nowo powstające przedszkole "Akademia Rozwoju Zdolności" ogłasza nabór na rok 2012/2013

(Skierniewice, Skierniewice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)

Niepubliczne Przedszkole &#8222;Akademia Rozwoju Zdolności&#8221; w Skierniewicach
Drogi Rodzicu,
Marzyliśmy o miejscu nietuzinkowym, w którym każdy maluch poczułby się wyjątkowo. Z naszej pasji zrodziło się przedszkole, w którym - mamy nadzieję &#8211; zakochają się Wasze dzieci. Marzyliśmy o miejscu gdzie dziecko będzie odkrywało swoje zdolności i talenty.

Jako rodzice wiemy, jak trudno pogodzić wychowanie dziecka z pracą zawodową. Oddajemy zatem do Waszej dyspozycji przedszkole czynne przez 12 miesięcy w roku, od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 19.00. Nie bez znaczenia jest również lokalizacja przy skrzyżowaniu ul. Mszczonowskiej z ul. Unii Europejskiej, która umożliwia szybkie dotarcie rodzicom zatrudnionym poza Skierniewicami, bądź dojeżdżającym do pracy do Skierniewic.

Naszym priorytetem jest optymalne przygotowanie Twojego dziecka do obowiązków w szkole realizując zajęcia plastyczne skorelowane z nauką języka angielskiego, warsztaty teatralne, taneczne , ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjno &#8211; kompensacyjnej, aerobiku i jogi oraz pedagogiki waldorfskiej.

Pozwól swojemu dziecku być szczęśliwym.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji,
Kadra Przedszkola
Rekrutacja dzieci na rok 2012/2013
Zapisy w siedzibie przedszkola po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
Niepubliczne Przedszkole &#8222;Akademia Rozwoju Zdolności&#8221; w Skierniewicach
ul. Mszczonowska 169
Tel: 506-066-694


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl