Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

NIE POZWÓL TWOJEMU DZIECKU SIĘ NUDZIĆ

(POZNAŃ- GRUNWALD, Poznań, )
NIE POZWÓL TWOJEMU DZIECKU SIĘ NUDZIĆ


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Serdecznie zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe, które prowadzone będą od 15 marca dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy-do ustalenia) od godziny 16.15 do 17.45 i składać się będą ze zróżnicowanych ćwiczeń.
Zajęcia edukacyjno-plastyczne odbywać się będą zwykle w małej sali, w której nie ma zbyt wielu bodźców utrudniających dzieciom koncentrację. Dzięki temu dzieci chętnie podejmują współpracę z prowadzącym. Zajęcia integracyjne oraz muzyczne odbywać się będą w większej sali co pozwoli dzieciom poczuć się swobodnie.


Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-5 latek z podziałem na grupy wiekowe.
Edukacyjno-zabawowa forma zajęć i ich dynamiczny charakter, dostosowany jest za każdym razem do potrzeb grupy co gwarantuje, że dzieci są w stanie czynnie uczestniczyć w zajęciach trwających aż 90 minut! Zajęcia będą podzielone na dwie części.
Między częścią pierwsza i drugą jest krótka przerwa w trakcie, której regenerujemy siły(pijemy i jemy).


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl