Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

NIANIA godna zaufania! ;)

(¦roda ¦l±ska, ¦roda ¦l±ska, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jeste¶ zapracowan± mam±?
Czasem trudno pogodzić Ci pracę z obowi±zkami w domu?
Szukasz kogo¶ zaufanego do opieki nad swoj± pociech±?
Zadzwoń!

Jestem młod±, sympatyczn± jak i odpowiedzialn± osob±, dyspozycyjn± od pn do pt w pełnym wymiarze godzin. Uczę się zaocznie i chętnie zajmę się Twoj± pociech± :)

Mam do¶wiadczenie w pracy z dziećmi. Opiekowałam się mał± Julk± w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Bez problemu mogę podać nr do Pani Basi (mamy Julki). Ponadto będ±c wolontariuszk± zajmowałam się niepełnosprawnym, 7-letnim chłopcem.
W okresach wakacyjnych, ferii zimowych zajmowałam się dorywczo dziećmi w przedszkolu, w którym pracuje moja mama (spacery z dziećmi, czytanie ksi±żek, zabawy, gry edukacyjne).
To do¶wiadczenie dało mi wiele wskazówek dotycz±cych pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, a także nauczyło mnie pracy z większ± grup± dzieci. ;)

Oferuję bardzo dobr± opiekę dostosowan± do potrzeb i wieku dziecka,
daję również gwarancję dobrze wykorzystanego czasu z potrzebami edukacyjnymi, rozwijaj±cymi my¶lenie.

Twój maluch ma gwarancję bezpieczeństwa i dobrze spędzonego czasu!;)

Interesuje mnie praca w promieniu 20 km od ¦rody ¦l±skiej. Posiadam własne auto więc nie będę miała problemu z dojazdem do Państwa pociechy :)

WYGODNA DLA PAŃSTWA STAWKA GODZINOWA DO USTALENIA! ;)

Więcej informacji chętnie udzielę pod numerem telefonu:
785 143 473

Pozdrawiam Marysia;)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic± Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl