Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Mikołaj do wynajęcia Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Katowice

(Zabrze Gliwice Ruda Śląska, Zabrze, )
Mikołaj do wynajęcia Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Katowice Mikołaj do wynajęcia Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Katowice Mikołaj do wynajęcia Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Katowice Mikołaj do wynajęcia Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Katowice


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
MIKOŁAJ DO WYNAJĘCIA - DZIAŁAMY LEGALNIE I WYSTAWIAMY RACHUNKI :) www. best.boo .pl

PRZYGOTOWANIA DO WIZYTY:

Ustalamy informacje na temat dzieci i domowników, ponieważ św. Mikołaj obserwuje dzieci przez cały rok i musi wiedzieć na ich temat niemal wszystko ;-)

a) imiona
b) wiek
c) o czym marzą i kim chcą zostać w przyszłości
d) ulubiona bajka/piosenka
e) zainteresowania
f) adres

Przed wizytą odbieramy opisane prezenty i ewentualne listy do św. Mikołaja (o ile się zachowały) Pamiętaj, aby dziecko zaprezentowało coś dla św. Mikołaja (wierszyk, piosenka, taniec) - liczymy na zaangażowanie wszystkich domowników ;-) Przygotuj kamerę lub aparat fotograficzny, św Mikołaj uwielbia z rodziną pozować do zdjęć.

UPRAGNIONA WIZYTA:

W końcu nadchodzi dzień wizyty. Mikołaj zostawia swoje sanie i renifery pod domem. Daje Ci znak (SMS lub sygnał), że już nadjechał.Przed wejściem odbiera prezenty w umówionym miejscu i już jest gotowy. Rozbrzmiewa dzwonek do mieszkania lub pukanie do okien tarasowych. "Ho! Ho! Ho Czy są tu grzeczne dzieci!?". W drzwiach staje Mikołaj z długą, siwą brodą i workiem pełnym prezentów. Dzieci nie mogą doczekać się prezentów, ale zanim rozpoczniemy wręczanie nasz św. Mikołaj poznaje domowników. Maluchy prezentują niespodziankę dla św. Mikołaja (np. piosenka lub wierszyk). Św. Mikołaj wyjmuje list, który dziecko napisało do niego, a który odebrał wcześniej &#8211; całości towarzyszą okrzyki niedowierzania dzieci i rodziców&#8230; św. Mikołaj naprawdę istnieje!!! W kulminacyjnym momencie wyjmie i rozda prezenty ciesząc się wraz z obdarowanymi. Gdy domownicy zajmą się upominkami św. Mikołaj jeszcze raz przytuli najmłodszych, zapewni, iż pojawi się za rok a już teraz kolejne grzeczne dzieci czekają na niego. Czas wizyty od 20 do 30 minut.

A NA KONIEC...

Mikołaj żegna się i zostaje odprowadzony przez rodziców na korytarz, gdzie sam zostaje obdarowany. Musi się spieszyć! W końcu jeszcze inne dzieci czekają na jego wizytę!

WIZYTA:

> wizyta w każdy dzień inny niż Wigilia -90zł
(20-30minut)

> wizyta w Wigilię -130zł

> odbiór osobisty prezentów w innym miejscu niż miejsce wizyty +30zł

WIZYTA W PRZEDSZKOLU:

>wizyta 1h -160zł

>wizyta 2h- 300zł
> następna rozpoczęta tj. 3 godzina i więcej +65zł
> dodatkowo śnieżynka +100zł
> odbiór osobisty prezentów w innym miejscu niż miejsce wizyty 40zł
> Mikołaj organizuje prezent - do ustalenia

_
> ceny brutto
> cena dotyczy miasta Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice (cena dla innych miast ustalana indywidualnie)

Nasz Mikołaj ma piękny, estetyczny strój :)i duży wor na prezenty dla wszystkich grzecznych dzieci. www. best.boo. pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl