Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Klub Malucha Safari Prywatny ŻŁobek Zaprasza!!:)

(Poznań-Smochowice, Poznań, )
Klub Malucha Safari Prywatny ŻŁobek Zaprasza!!:) Klub Malucha Safari Prywatny ŻŁobek Zaprasza!!:)


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Maluchy zapisane do końca kwietnia 2011r. otzrymują rabat w wysokości 50% na kolejne 3 miesiące uczęszczania do Klubu(dot. pełnego pakietu)!!!

Klub Malucha Safari ZAPRASZA!!
Jest to miejsce stworzone specjalnie z myślą o Waszych pociechach. Zapewniamy opiekę dzienną nad dziećmi w wieku od 4 m-ca do 3 roku życia. Nasza placówka znajduje się w zacisznej dzielnicy Poznania, w sąsiedztwie lasu.
Panuje u nas przyjazna i domowa atmosfera, w której dzieci szybko się zaaklimatyzują. Dzięki temu będziecie mieli Państwo gwarancję, że Wasze pociechy będą uśmiechnięte i radosne. Państwa dzieci będą pod opieką osób posiadających fachowe przygotowanie. Klub prowadzi mgr położnictwa, razem z oddanymi opiekunkami przyczyni się do tego, aby Wasze dzieci były odważne, samodzielne i otwarte na świat.
Do dyspozycji maluszków mamy ogród , a także własny plac zabaw na świeżym powietrzu.
Posiłki dostarczy nam firma cateringowa specjalizująca się w przygotowywaniu posiłków dla małych dzieci. W razie potrzeby istnieje możliwość dostosowania menu do indywidualnej diety dziecka ew. rezygnacji z naszych posiłków i dostarczanie ich przez rodziców.
W nagłych sytuacjach zapewniamy transport dziecka do/z naszego Klubu &#8211; do uzgodnienia!
Jesteśmy otwarci na uwagi i propozycje z Państwa strony!

Lokalizacja: Smochowice, ul. Połczyńska 9
Serdecznie zapraszamy!!!

strona internetowa: safariklub.pl

Więcej informacji pod nr tel: tel. 501 467 110


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl