Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Klub Malucha - Muchomorki

(Poznan/kiekrz/rokietnica/smochowice /baranowo, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
JUŻ OTWARTE !!!
ZAPRASZAMY CODZIENNIE 6:30-17:30
WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZACHĘCAMY DO ODWIEDZIN I ZAPISÓW SWOICH POCIECH !!!


Jeśli pragniecie aby Wasze dzieci, w czasie gdy Wy jesteście w pracy, znajdowały się pod doskonałą opieką troskliwych, serdecznych opiekunek . Jeśli pragniecie aby Wasze dziecko uczestniczyło w wielu zajęciach dodatkowych, stymulujących w sposób naturalny jego rozwój zarówno fizyczny jak i i intelektualny.

Zajęcia plastyczne
Zajęcia muzyczne
Gimnastyka
Nauka języka angielskiego

Jeśli pragniecie aby Wasze dziecko przebywało w towarzystwie swoich rówieśników ucząc się w ten sposób zasad współżycia społecznego. Jeśli pragniecie aby Wasze dziecko miało możliwość bezpiecznej zabawy w pięknych, kolorowych salach wyposażonych w zabawki i sprzęt z certyfikatami bezpieczeństwa oraz w ogrodzie z piaskownicą i placem zabaw dla najmłodszych dzieci.


Jeśli właśnie tego wszystkiego pragniecie dla swojego skarbu &#8211; Dzienna opieka Muchomorki jest wymarzonym miejscem dla Was i Waszego maluszka!!!


Muchomorki mieszczą się w Poznaniu na ul. Słodyńskiej 37/1. Do dyspozycji dzieci przeznaczyliśmy piętro w domu wolno stojącym o powierzchni 120m2 z przynależnym ogrodem. Spełniamy wszelkie wymogi bezpieczeństwa, przeciwpożarowe i sanitarne. Śniadania i podwieczorek przygotowywany jest u Nas na miejscu tylko ze sprawdzonych produktów zgodnie z zapotrzebowaniem dzieci . Obiady dostarcza nam firma cateringowa. &#8222; Muchomorki &#8221; czynne są pięć dni w tygodniu od godziny 6.30 do 17.30 przez cały rok z wyłączeniem dni świątecznych, ustawowo wolnych od pracy. Mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dzieci czuły się u nas jak najlepiej i aby nie doznały stresu związanego z rozłąką z rodzicami.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl