Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Indywidualna bajkoteraia dla dzieci

(Warszawa, Warszawa, )
Indywidualna bajkoteraia dla dzieci


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
KONSULTACJE i ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
dla dzieci i rodziców
(dostępne tylko na terenie Warszawy)
W naszej ofercie znajdują się konsultacje i zajęcia indywidualne dla dzieci oparte na pracy z pacynką i metodzie bajkoterapii.
Jest to unikatowa propozycja pracy z dziećmi &#8211; rzadko dostępna na polskim rynku.
Są one przeznaczone dla dzieci z deficytami emocjonalnymi, mającymi problemy w grupie (np.: nadmierna nieśmiałość, agresja), z obniżoną samooceną, stojące w obliczu rozwodu Rodziców itp. Spotkania mają charakter terapii zajęciowej dla dziecka.
Pierwszym krokiem do podjęcia pracy jest rozmowa z Rodzicami oraz spotkanie z dzieckiem. Po konsultacjach przedstawiamy ofertę działań. Zazwyczaj nie obejmują one wyłącznie regularnych spotkań z dzieckiem, ale także z Rodzicami.
Dysponujemy miejscem do tego typu spotkań w centrum W-wy.
Istnieje także możliwość dojazdu we wskazane miejsce &#8211; np. placówki, do której uczęszcza dziecko. Zarówno konsultacje, jak i regularne spotkania mogą wtedy odbywać się na terenie tej placówki, jeśli wyrazi na to zgodę jej Dyrekcja.
Pod powyższym warunkiem (zgody Dyrekcji) spotkania z dzieckiem mogą odbywać się również w czasie szkolnych czy przedszkolnych zajęć, ale zawsze musi to być osobne pomieszczenie.
Więcej informacji na temat ww usługi uzyskają Państwo bezpośrednio u osoby je prowadzącej: Katarzyna Klimowicz tel. 0 512 260 494, mail: k.klimowicz@ABCbaby.pl.
http://www.ABCbaby.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl