Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Ferie 2012

(Sczecin, Gdynia, Gdańsk, Poznań, Kraków, Szczecin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
FERIE ZIMOWE 2012 to niezapomniana przygoda z eduROBOT.PL w formie półkolonii.
Robotyka w dwóch przedziałach wiekowych 5-7 i 8-12, Twórca Gier &#8211; to nasze autorskie, sprawdzone i cieszące się wielkim powodzeniem programy warsztatów i kursów.

Ferie zimowe z robotami dla dzieci 5-7 lat
Podczas warsztatów dzieci, wykorzystując edukacyjne zestawy klocków LEGO WeDo, projektują, budują i ożywiają roboty. Warsztaty organizujemy w formie półkolonii od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a dzieci pracują zawsze w dwuosobowych zespołach co pozwala na naukę pracy zespołowej.

Ferie zimowe z robotami dla dzieci 8-12 lat
Podczas warsztatów dzieci wykorzystują najnowocześniejsze, edukacyjne zestawy LEGO NXT poznają prawdziwy świat robotów, projektując, budując i ożywiają wspaniałe konstrukcje. Warsztaty z robotami organizowane są w formie tygodniowych półkolonii od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a dzieci pracują w dwuosobowych zespołach ucząc się współpracy i pracy zespołowej.
Ferie zimowe z Twórcą Gier dla młodzieży 13-19 lat
Podczas kursu każdy uczestnik nauczy się podstaw programowania w języku C++ oraz stworzy własną grę. Kurs odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 15 do 19. Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Każdy uczestnik uczy się indywidualnie przy jednym komputerze.
Wyżywienie
Obiad /dotyczy zajęć 8 - 17/: dostarczany przez sprawdzoną firmę cateringową. W skład obiadu wchodzą: mięso/ryba, ziemniaki i surówka.
Ostatniego dnia /aby podkreślić wyjątkowość tegoż dnia/ na obiad serwujemy pizzę.
Podwieczorek /dotyczy zajęć od 8 do 17/: Każdego dnia inny: jogurt, owoce, drożdżówka, batonik &#8211; a wszytko to dostarczy energii dla naszych młodych konstruktorów.
Napoje /dotyczy całej oferty/: ciepłe, soki i napoje owocowe, woda n/g - dostępne cały dzień.
Kontakt: 795 22 17 22
www.edurobot.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl