Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Dmuchańce, Euro-bungee, Zamki do skakania, Karuzela, Samochodziki, Quady i inne..

(Lublin - Cała Polska, Lublin, )
Dmuchańce, Euro-bungee, Zamki do skakania, Karuzela, Samochodziki, Quady i inne.. Dmuchańce, Euro-bungee, Zamki do skakania, Karuzela, Samochodziki, Quady i inne.. Dmuchańce, Euro-bungee, Zamki do skakania, Karuzela, Samochodziki, Quady i inne.. Dmuchańce, Euro-bungee, Zamki do skakania, Karuzela, Samochodziki, Quady i inne..


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteśmy firmą specjalizującą się w obsłudze i organizacji imprez takich jak imprezy firmowe, festyny, imprezy integracyjne oraz pikniki tematyczne. Obsługujemy imprezy na terenie całej Polski. W naszej ofercie znajdą państwo ponad 40 najlepszych na rynku urządzeń rozrywkowych do współzawodnictwa i zabawy. Oferujemy wiele ciekawych scenariuszy imprez. Zapewniamy profesjonalną obsługę urządzeń. Wszystkie urządzenia zostały wykonane przez czołowych europejskich producentów oraz posiadają polskie certyfikaty bezpieczeństwa. Dzięki wieloletniej obecności na rynku zyskaliśmy doświadczenie, które wykorzystujemy podczas realizacji projektów. Stawiamy nacisk na estetyczność urządzeń oraz dobrą zabawę uczestników każdej organizowanej imprezy. Posiadamy zawsze pełne ubezpieczenie. Charakteryzuje nas rzetelność oraz indywidualne podejście do klienta.

Euro-bungee, największe Zjeżdżalnie, Byk rodeo, dmuchane place zabaw, Karuzela, baseny z piłeczkami, Kule do chodzenia po wodzie, Zorbing, Kolejka, góra do wspinaczki, Sumo, samochodziki elektryczne, Quady, to wszystko i wiele więcej znajdziecie w naszej ofercie.

Proponujemy państwu różne formy współpracy:

&#8226;WYNAJEM
Główną formą współpracy jaką oferujemy jest odpłatny wynajem urządzeń z dostawą i obsługą.

&#8226;ZAPROSZENIE
Organizatorom imprez masowych takich jak Dni miast, Dożynki lub Festyny proponujemy udział w organizowanych przez was imprezach podczas których za zabawę na urządzeniach pobieramy opłatę. W zamian za zaproszenie ponosimy koszty korzystania z terenu..
Zachęcamy państwa do współpracy z naszą firmą.

Kinder Planet
ul. Śnieżyńskiego 8/3, 20-706 Lublin
TEL/FAX: (81) 561-81-63
TEL.KOM. (0) 508-108-920
www.kinderplanet.eu
E-mail: info@kinderplanet.eu


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl