Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Centrum Pomocy Profesjonalnej - Psycholog Warszawa

(Warszawa, Warszawa, )
Centrum Pomocy Profesjonalnej - Psycholog Warszawa


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Przeżywasz kryzys życiowy? Albo nie możesz pogodzić się z przykrymi doświadczeniami w przeszłości? Nie odkładaj, zapisz się do naszego ośrodka! Im wcześniej skonsultujesz się z psychologiem tym istnieje większe prawdopodobieństwo szybkiego pozbycia się dolegającego problemu.

Często pacjenci nie znają przyczyny swojego problemu albo nie są w stanie określić w ogóle, po co przyszli do specjalisty. Dlatego nasi kompetentni psycholodzy w mieście Warszawa w czasie rozmowy zadadzą wiele pytań, aby postawić trafną diagnozę. W naszym Centrum możesz oczekiwać profesjonalnej pomocy psychologicznej, po której będziesz mógł cieszyć się życiem.

Wszystkie osoby, które borykają się z różnego rodzaju problemami psychologicznymi, zapraszamy do Centrum Pomocy Profesjonalnej!

Centrum Pomocy Profesjonalnej - Psycholog Warszawa
www.cpp.pl
al. Jana Pawła II 80, lok. 129, piętro XXI
00-175 Warszawa
Tel: 222412444
E-mail: cpp129@cpp.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl