Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Basenowe nurkowanie dla dzieci - od 200 zł

(Warszawa, Niemcewicza 17, Warszawa, )
Basenowe nurkowanie dla dzieci - od 200 zł


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Nurkowanie dla Dzieci

.

Centrum Nurkowe BestDivers.pl oferuje kursy nurkowania i programy nurkowe dla dzieci oraz naukę snorklingu. Podczas zajęć doświadczona kadra pełni bezpośrednią opiekę nad dziećmi podczas całych zajęć.

Każdy uczestnik otrzymuje:

Pamiątkową sesję zdjęciową z zajęć na CD
Dyplom imienny
Dla zainteresowanych: rabat wysokości 10% na zakup maski, fajki, płetw dla dzieci.Nurkowanie dzieci:Program bubblemaker - Bąblowiec (od 8 lat)
Zajęcia teoretyczne oraz nurkowanie dla dzieci. Na basenie prezentujemy prostą i zrozumiałą dla dzieci teorię - podstawowe zasady nurkowania.

Na zajęciach w basenie dzieci biorą swój pierwszy oddech pod wodą, zapoznają się z najważniejszą zasadą nurkowania - puszczaniem bąbelków. Prowadzimy gry i zabawy dla dzieci, robimy zdjęcia na pamiątkę pierwszego nurkowania!

Każdy uczestnik programu nurkowania dla dzieci otrzymuje: dyplom Bubblemaker, logbook, nalepki, naszywki, zmywalny tatuaż, zabawka oraz duży ręcznik..

Program Seal Team - Komando Foki (od 8 lat)
W ramach programu dzieci wykonują podwodne misje specjalne unosząc się jak astronauta w wodzie, rozpoznając ryby, odszukując zaginione skarby, przepływając przez podwodne obręcze ...
Jest to doskonała okazja na spędzenie czasu i poznanie nowych przyjaciół wspólnie przeżywając podwodną przygodę.

Można też sięgnąć po więcej! biorąc udział w programie Master Seal Tem - realizując zadania specjalne - 10 zadań uczestnik dostaje tytuł Mistrza Komando Foki!


Każdy uczestnik nurkowania otrzymuje: Książeczkę nurkową, dyplom, kartę członkowską Komando Foki, film DVD (ang.) naklejkę i naszywkę.Podstawowy kurs nurkowania dla dzieci (od 10 lat) Kliknij tu

.CENNIK


Opis
Ekonomiczna Optymalna Luksusuowa

Programy nurkowe - dla dzieci:
Bubblemaker - bąblowiec 250 300 350
Seal team - komando foki 300 350 450
Master seal team 500 550 650


.

Inne programy dla dzieci:Snorkling - nurkowanie powierzchniowe w masce, fajce i płetwach (od 5 lat)
- nauka pływania w ABC (maska, fajka, płetwy)
- praktyczne rady i wskazówki dla początkujących
- super gry i zabawy

Dodatkowe informacje:

- czas trwania zajęć - zajęcia trwają 1 godzinę w wodzie. Należy doliczyć 15 minut przedstawienie się i zapoznanie z uczestnikami (na płycie basenu)

- koszt zajęć: 85 zł/dziecko

.

Rafo-maniacy - czyli gra dla dzieci w basenie z nauką rozróżniania niektórych gatunków podwodnych stworzeń i ich zachowań (od 5 lat) - cena 85 zł/dziecko
Rodziców w tym czasie zapraszamy na zapoznanie się z nurkowaniem.Kontakt:

Rudi Stankiewicz

tel. kom.: (+48) 601 321 557

rudi.stankiewicz@bestdivers.pl


.REFERENCJE

Szczerze powiedziawszy nie miałam pomysłu na nagrodę za wyniki w nauce dla mojej córki. Mogłam jej sprezentować kolejnego pet shopa, wyjście do kina, teatru czy na łyżwy. Mogłabym się nawet wykosztować i kupić PSP tylko nie o to mi chodziło. Chciałam, żeby moje dziecko zyskało jakieś nowe przeżycie, zdobyło nowe doświadczenie, zasmakowało czegoś innego. Bestdivers spadli mi z nieba ze swoim bąblowcem!
Emocji, przeżyć, radości w oczach a co najważniejsze wspomnień nikt jej nie odbierze, nic tego nie zastąpi!! Oczywiście miałam obawy jak to wszystko wypadnie, ale Rudi okazał się profesjonalistą w pełnym wydaniu. Spokojnie, cierpliwie, jasno i precyzyjnie przygotował Julaskę do pierwszego oddechu pod wodą! Klasa, profesjonalizm i nieprzeciętne podejście do dzieci! Gorąco polecam!
Małgorzata

---

Jak mama mi powiedziała, że będę miała jakąś nagrodę to spytałam się czy będą jakieś dzieci. Mama mi powiedziała, że nie. To pomyślałam, że trochę szkoda, ale okazało się, że było super fajnie!
Najbardziej podobało mi się jak pod wodą puszczałam bąbelki, odpowiadałam na pytania, robiłam zdjęcia, jak uczyłam się znaków no i jak pływałam w całym sprzęcie. Bardzo się cieszę z takiej nagrody i chciałabym znowu taką mieć!Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl