Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Atrakcja Kucyk - Dojazd Do Klienta

(PoznaŃ I Wielkopolska, Poznań, )
Atrakcja Kucyk - Dojazd Do Klienta Atrakcja Kucyk - Dojazd Do Klienta Atrakcja Kucyk - Dojazd Do Klienta Atrakcja Kucyk - Dojazd Do Klienta


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Firma "KUCYK" proponuje usługę:
OPROWADZANIA KUCYKA z
DOJEZDEM DO KLIENTA - kucyka można zamówić na komunie, urodziny dziecka czy inne imprezy rodzinne, w ustalony terminie i godz przez klienta.
Dysponuje dwoma kucykami, na co dzien - kucyk KARINA oprowadza dzieci na Stary Rynku w Poznaniu, w każdą sob i niedziele, od czerwca do końca sierpnia codziennie, pod KOZIOŁKAMI.
Posiadam wieloletnie własne doświadczenie w pracy z kucykami , sam je wszystkiego uczę wiec bezpieczeństwo jest zachowane w 100%.
Ponad firma "KUCYK" posiada ubezpieczenie OC i może wystawiać proste rachunki na usługę.
Zapraszam do skorzystanie z usługi
DOJAZD KUCYKA DO KLIENTA
ZAPRASZAM MARCIN CZAJKA
tel kontaktowy 531-826-446


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl