Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Akademia Przedszkolaka

(Wrocław, Wroclaw, )
Akademia Przedszkolaka


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Akademia Przedszkolaka to program zajęć stworzony z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 4 lat. Zajęcia świetnie przygotowują do przyszłej edukacji przedszkolnej i szkolnej. Mają na celu wprowadzenie dziecka w świat rówieśników, bezstresowe rozstanie z rodzicami oraz wszechstronny rozwój dziecka.

Godziny: 8.00 &#8211; 14.00
Wiek dzieci: od 2 do 4 lat
Wpisowe: 300 zł (wyprawka i ubezpieczenie dziecka)
Bez wyżywienia. Drugie śniadanie i przekąski zapewniają rodzice we własnym zakresie.
Opłata miesięczna: 490 zł
Start: 5 września 2011

Zajęcia dodatkowe bez dopłat:
1. Język angielski i hiszpański. Codziennie będziemy obcować z językiem obcym. Dzięki osłuchaniu się w przyszłości nauka tych języków będzie dużo łatwiejsza. Na razie nauczymy się podstawowych słów i zwrotów.
2. Warsztaty teatralno-muzyczne (2 razy w tygodniu). Wspólnie odkryjemy magię teatralnej sceny i świata dźwięków. Będziemy odgrywać role i muzykować. Zajęcia rozwijają wyobraźnię, poczucie rytmu i twórczą ekspresję.
3. Warsztaty plastyczne (raz w tygodniu). Poznamy różne techniki plastyczne i stworzymy niezwykłe dzieła. Zajęcia rozwijają poczucie estetyki i zdolności manualne.

Liczba miejsc ograniczona &#8211; decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmujemy osobiście, telefonicznie i mailowo. Nie czekaj, zgłoś się już dziś!
Telefon: 71 356 82 03
E-mail: fabryka@flashdance.pl
Adres: Fabryka Pomysłów i Zabawy, ul. Szkocka 60, Wrocław
www.urodziny.info.plSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl