Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Ubranka dla dzieci
<< Poprzednie ogłoszenie

Wymieniaj się ubrankami Baby Swap 24.10.2010

(Szczecin, Szczecin, )
 Wymieniaj się ubrankami Baby Swap 24.10.2010


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: (Nie podana)
 

Zapraszamy na spotkanie Baby Swap

W niedzielę 24. 10.2010 r. o godz. 11:00 do 16.00 zapraszamy wszystkie mamy do siedziby Centrum Twórczego Rozwoju i Zabawy ArtFun przy ulicy Jagiełły 20A w Szczecinie na Baby Swap, czyli wymianę ciuchów dziecięcych.

Jak to działa?
Przynosisz niezniszczone, wyprane ciuchy, z których twój maluch już wyrósł i wymieniasz się z innymi mamami. Baby Swap to okazja do zdobycia nowych, ciekawych ubrań dla maluchów za niewielkie pieniądze lub nawet za darmo, bowiem wymiana może przebiegać w zarówno w formie bezgotówkowej, którą preferuje zdecydowana większość wymieniających się oraz w formie gotówkowej - można po prostu wycenić swój ciuch.

Nie musisz martwić się, z kim zostawić malucha. Dla milusińskich organizujemy też kącik zabaw, gdzie pod okiem fachowej opieki będą mogły wziąć udział w ciekawych zabawach.

Wejście: 10,00zł

Dla wszystkich uczestników parzymy kawkę i herbatkę:)

Serdecznie zapraszamy.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku (22.10.2010) pod numerem telefonu 604-295-395, 608-539-769 lub biuro@agencjaartfun.pl

Centrum Twórczego Rozwoju i Zabawy ArtFUN
ul. Jagełły 20A
70-260 Szczecin
www.agencjaartfun.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl