Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Ubranka dla dzieci
<< Poprzednie ogłoszenie

Prosze o przeczytanie

(Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: (Nie podana)
 

Witam Serdecznie!
Jestem osobą niepełnosprawną wraz z mężem cierpimy na bardzo ciężkie i schorzenia. Są to choroby neurologiczne i reumatologiczne, żyjemy dzięki lekom które są bardzo drogie. Mężowi odebrano rente mimo że ma orzeczenie o niepełnosprawności , Oraz zaświadczenia że nie wolno mu pracować bo sobie nie poradzi. Oczywiście staramy się o przywrócenie renty ale wszystko tak długo trwa niestety zaczynamy wątpić czy to wszystko jeszcze jest możliwe. Córka jest samotną matką wychowuje sama dziecko były mąż je zostawił nie płaci alimentów i nie interesuje się dzieckiem. Wnusia ma duze problemy z układem pokarmowym. Prowadzimy jej odpowiednia dietę z mlekiem leczniczym i lekami . Niestety były mąż córki jest niewypłacalny i nie ma zamiaru płacić alimentów. Córka zaczeła chorować jest to choroba neurologiczna jest pod stałą opieką lekarzy i czeka ją na pewno jeszcze wizyta szpitalna. Druga córka jeszcze się uczy jest nastolatką jest jej bardzo ciężko z tą całą sytuacją musiała bardzo szybko dorosnąć .
Nie proszę o pieniądze ale gdyby mógł ktoś nas wspomóc żywnością ,środkami czystości, Ubraniami, obuwiem, zabawkami, kosmetykami dla córki itp. Będę bardzo wdzięczna dziękuję i czekam na kontakt!
W razie potrzeby mogę okazać dokumenty potwierdzające naszą sytuację.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl