Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Taneczne Maluszki - zajęcia dla dzieci

(Chorzów ul. Poniatowskiego 6, Chorzów, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jeżeli jesteście rodzicami małych tancerzy, tancerek, żywych sreber, które mogłyby skakać i tańczyć przez cały dzień i nawet w czasie snu ... to zapraszamy na nowe zajęcia do naszej nowej siedziby.
Taniec w naszej działalności występuje od dawna w spektaklach Teatr Czarnego Tła, w czasie naszych prywatnych zajęć tanecznych i fitnessowych, jest też zawodem naszych instruktorek.
Dlatego, z chwilą, kiedy pojawia się więcej miejsca i możliwości, od razu uruchamiamy zajęcia taneczne.
zapraszamy dzieci wieku 4-7 lat, które lubią tańczyć, ruszać się, bawić się w grupie.
Opracowujemy autorski scenariusz zajęć, w czasie których będą elementy rytmiczno-baletowe, podstawy tańców towarzyskich i ludowych, ogólnorozwojowe, integracyjne zabawy grupowe. A wszystko dopasowane do dzieci i w atmosferze twórczej zabawy.
Trzy razy w roku rodzice będa mieli okazję zobaczyć postępy swoich dzieci w mini pokazach tanecznych.
Już nie możemy się doczekać widoku małych śnieżynek w pierwszej prezentacji :)

Zajęcia będą się odbywały we wtorki o godz. 16 i będą trwały 60 minut.
Koszt zajęć - 40 zł /miesiąc


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl