Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Prywatne przedszkole i żłobek - Einsteinek Kraków

(Koszykarska 21 c, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Niepubliczne Przedszkole oraz Żłobek &#8222;Mały Einsteinek&#8221; z Krakowa zaprasza wszystkie dzieciaki! To w tym miejscu Państwa pociecha może poczuć się niczym we własnym domu, a my postaramy się, aby pobyt w naszym przedszkolu był zawsze ciekawy i edukujący &#8211; z tego też względu wielu rodziców uznaje nas za najlepsze przedszkole i dostajemy z tego powodu ogromną ilość pozytywnych opinii.

Naszą ofertą jest przedszkole oraz żłobek. Do żłobka przyjmujemy dzieci 2,5 letnie. Nasze przedszkole realizuje usługi według ustawy o opiece nad dziećmi w wieku poniżej 2 lat. Do przedszkola przyjmujemy również starsze dzieci &#8211; przeprowadzamy program zgodny z podstawą programową MEN.

Chcemy, aby nasze przedszkole było miejscem, w którym dzieci są w stanie rozwijać się zgodnie z własnymi potrzebami oraz w swoim rytmie. W każdej chwili mamy czas na zabawę oraz na odpoczynek &#8211; uważamy, że dzieciom należy pozwolić na bycie dziećmi i nie wkładać na ich barki za dużego ciężaru wielu zajęć dodatkowych. Nasi podopieczni mają przy tej okazji możliwość wielu fajnych zajęć, które dopasowujemy do wieku dzieci oraz zainteresowań &#8211; funkcjonujemy jako językowe przedszkole, realizujemy zajęcia logopedyczne, sportowe, a także pozwalamy naszym podopiecznym aby realizowały się w sztuce albo w kulinariach.

Nasze niepubliczne przedszkole przyjmuje również dzieci o specjalnych potrzebach nauczania, które otrzymały odpowiednie orzeczenie. Zapewniamy im wtedy całościową oraz osobistą opiekę pedagogiczną a ponadto nauczanie ze specjalistami takimi jak logopeda czy psycholog.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl