Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Oferta warsztatów edukacyjno - artystycznych w Fundacji Ars

(Poznań, Poznań, )
Oferta warsztatów edukacyjno - artystycznych w Fundacji Ars


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Drodzy Nauczyciele i Rodzice!

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim wracają do oferty Fundacji Ars warsztaty edukacyjno - artystyczne, na które serdecznie chciałabym Państwa zaprosić.

Program, który przygotowaliśmy oparty jest na nowych warsztatach i technikach artystycznych, które nie tylko są atrakcyjne, ale również umożliwią wszechstronny rozwój dzieci. Staramy się przygotowywać nasze zajęcia na najwyższym poziomie, dlatego też korzystamy z wielu nowoczesnych metod przekazywania wiedzy i nauki po przez zabawę.

Istnieje również możliwość przeprowadzenia warsztatów o tematyce, która nie jest uwzględniona w ofercie. Będąc otwartym na Państwa potrzeby i oczekiwania tego typu zajęcia ustalamy indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Aby zapisać grupę na zajęcia zapraszam do kontaktowania się (mailowo lub telefonicznie) bezpośrednio z prowadzącym warsztaty:

Dorota Chudzik
d.chudzik@ars.org.pl
biuro fundacji: 61 855 25 45


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl