Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Utylizacja tonerów i tuszy z drukarek

(Poznań, Poznań, )
Utylizacja tonerów i tuszy z drukarek


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, wszyscy właściciele firm, który wytwarza swoją działalnością odpady, zobligowany jest do zapobiegania powstawania ich, ograniczania ich ilości, zapewniania odzysku zgodnego z normami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w przypadku, gdy nie ma możliwości przekazania ich do recyklingu. Zgodnie z tak ujętym rozporządzeniem, firma zdecydowała wyjść naprzeciw potrzebom klientów, toteż dysponują zezwoleniem na odbiór i transport odpadów, które powstają w czasie eksploatowania drukarek oraz pozostałych sprzętów drukujących. Firma zajmuje sie skupem materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., zużyte kartridże, za które klienci dostają gotówkę na miejscu. Sprawne tusze czy tonery, można również przesłać do nich kurierem, wówczas zapłatę dokonują za pomocą przelewu w przeciągu 24h.
www.ekoswiat.eu
Firma głównie kładzie nacisk na ekologiczne założenia. Modele, których nie nadają się do regeneracji, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się utlizacją, dzięki czemu są w stanie wyszukać z nich przydatne jeszcze materiały. Pełnej utylizacji poddawane są tylko te modele, które są groźne dla środowiska naturalnego. Współpraca z nimi, to głównie pewność, że skupione przez nas odpady zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, adekwatnie z aktualnym prawem. Środowisko naturalne, traktują z całym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak niezbędne są w dzisiejszych czasach ekologiczne przedsięwzięcia, które nie pozwalają na to, aby nasze środowisko ulegało jeszcze większej dewastacji. Powierzając nam zużyte przez siebie produkty, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać finansowo, ale dodatkowo cieszyć się istotą prawidłowo podjętej decyzji, która jest obowiązkiem wobec całej planety.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl